Anunt dezbatere publica

ANUNT DEZBATERE PUBLICA

Primaria municipiului Tarnaveni anunta actualizarea “Regulamentului serviciului de salubrizare a municipiului Tarnaveni”. In acest scop se organizeaza in data de 07.05.2008, ora 12.oo, in Sala „Femina” a Casei de Cultura a Municipiului Tarnaveni „Mihai Eminescu”, o dezbatere publica asupra „Regulamentului serviciului de salubrizare a municipiului Tarnaveni”, inclusiv asupra indicatorilor de performanta ai Serviciului de salubrizare. Sunt invitate sa participe la aceasta dezbatere toate persoanele fizice si juridice interesate. De asemenea, pe adresa de e-mail a Primariei municipiului Tarnaveni: pmtab@yahoo.com, la numarul de fax: 443417(8) sau direct la Directia Tehnica a Primariei, str. 22 Decembrie nr. 2, se asteapta propunerile si sugestiile scrise a celor interesati pana cel tarziu in data de 06.05.2008. Cei interesati pot consulta proiectul “Regulamentului serviciului de salubrizare a municipiului Tarnaveni” la Directia Tehnica a Primariei municipiului Tarnaveni, intre orele 8.oo-13.oo sau pe site-ul primariatarnaveni.ro, la sectiunea Informare cetateni – anunturi.

ing. Popa Octavian

Primarul municipiului Tarnaveni

Regulamentul serviciului de salubrizare a municipiului Tarnaveni poate fi descarcat aici

Fisierul cu Indicatorii de performanta pentru serviciul de salubrizare poate fi descarcat aici